Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności, która zawarta jest w Regulaminie serwisu.

ZAMÓWIENIE USŁUGI DOSTARCZANIA OFERT PRZETARGOWYCH

Adres e-mail, na który będą wysyłane oferty przetargowe oraz informacje o udzieleniu zamówienia.

Proszę wpisać czytelnie do czternastu słów kluczowych, które powinny zawierać interesujące Państwa oferty przetargowe i informacje o udzieleniu zamówienia.

Proszę zaznaczyć województwa, z których chcą Państwo otrzymywać aktualne oferty przetargowe oraz informacje o udzielonych zamówieniach.

Jeśli z wszystkich województw, to proszę zaznaczyć tylko opcję "wszystkie województwa".

Proszę zaznaczyć rodzaj abonamentu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833 przez IT NORD CONSULTING z siedzibą w Wolbromiu wyłącznie potrzebom sprawnego funkcjonowania serwisu z zastrzeżeniem, iż nie będą sprzedawane oraz udostępniane osobom trzecim. Dodatkowo wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez IT NORD CONSULTING za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Proszę wprowadzić kod weryfikacyjny.