Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności, która zawarta jest w Regulaminie serwisu.

Aktualne przetargi na Twoje biurko

Aktualne przetargi, zlecenia, oferty oraz informacje o udzieleniu zamówienia na podstawie słów kluczowych

Usługa dostarczania na adres poczty elektronicznej (jeden adres lub równolegle wiele adresów) powyżej wymienionych informacji z wybranego województwa, wielu województw lub wszystkich województw (w zależności od wyboru) na podstawie wskazanych przez Państwa słów kluczowych.

W celu uruchomienia usługi należy złożyć zamówienie. Zamówienie można złożyć na jeden z trzech sposobów:

a.) Forma tradycyjna Wariant I: należy pobrać formularz zamówienia w wersji elektronicznej (plik pdf). Następnie wypełniony formularz należy przesłać na wskazany adres tradycyjną pocztą lub kurierem.

b.) Forma tradycyjna Wariant II: należy pobrać formularz zamówienia w wersji elektronicznej (plik pdf). Następnie wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać na wskazany adres e-mail.

Formularz zamówienia usługi dostępny jest w tym miejscu formularz zamówienia usługi dostarczania przetargów ofert zleceń informacji o udzieleniu zamówienia (należy kliknąć w link).

Adobe Reader

Formularz zamówienia usługi zbudowany jest w formacie pdf. Do poprawnego przeglądania niezbędny jest bezpłatny program Adobe Reader. W przypadku jego braku można pobrać jego bezpłatną wersję z tego miejsca (należy kliknąć w link).

Ważna informacja

Formularz zostanie otwarty w nowym oknie przeglądarki. Wykonanie tej operacji może chwilę potrwać. Prosimy o cierpliwość.

Formularz należy wydrukować, wypełnić oraz opieczętować, a następnie przesłać na poniższy adres:

IT NORD CONSULTING
32-340 Wolbrom
Os. Wł. Łokietka 21\9

lub zeskanować i przesłać adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

c.) Forma elektroniczna: zamówienie usługi można wykonać również przy użyciu formularza ON-LINE. Tego typu formularz znajduje się w tym miejscu

Formularz ON-LINE na zamówienie usługi dostarczania aktualnych przetargów ofert i zleceń oraz informacji o udzieleniu zamówienia na adres e-mail


Formularz zamówienia usługi (należy kliknąć w link).Prosimy o wybranie najwygodniejszej dla Państwa formy zamówienia usługi. Na podstawie danych zawartych w formularzu zostanie do Państwa przesłana faktura Pro forma na podstawie, której należy wnieść opłatę. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie usługa zostanie aktywowana wraz z wystawieniem faktury VAT. Faktura VAT zostanie do Państwa przesłana w wersji elektronicznej (plik PDF) w załączniku wiadomości e-mail.

Opis usługi

Na podstawie przykładowych słów kluczowych, które zostały wpisane do formularza

 1. KOSZENIE TRAWNIKÓW
 2. KOSZENIE TRAWY
 3. UTRZYMANIE ZIELENI
 4. SPRZĄTANIE BUDYNKÓW
 5. WYWÓZ ODPADÓW
 6. ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
 7. DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
 8. DOSTAWA OPROGRAMOWANIA
 9. DOSTAWA PALIWA
 10. UDZIELENIE KREDYTU
 11. REMONT OGRODZENIA
 12. BUDOWA KANALIZACJI
 13. ROBOTY POMIAROWE
 14. WYKONANIE ZADASZENIA

zbudowany zostanie ciąg parametrów wejściowych, na podstawie których przeszukiwane będą każdego dnia oferty zlecenia oraz informacje o udzieleniu zamówienia w wybranych przez Państwa województwach. W momencie, gdy przeszukiwana oferta lub informacja o udzieleniu zamówienia będzie zawierała wskazane słowo kluczowe automatycznie budowany jest katalog o nazwie słowa kluczowego. Do tego katalogu kopiowany jest plik html z ofertą zleceniem lub informacją o udzieleniu zamówienia. Cały proces realizowany jest niezależnie dla każdego słowa kluczowego podanego w formularzu.

Aktualne przetargi zlecenia oferty na podstawie słów kluczowychPo zakończeniu procesu wyszukiwania, jeśli w danym dniu przetargi oferty lub informacje o udzielonych zamówieniach zawierały poszukiwane słowa kluczowe przesyłana jest do Państwa wiadomość e-mail zawierająca w załączniku pliki w formacie HTML. Każdy plik HTML zawiera aktualny przetarg lub informację o udzielonym zamówieniu według zadanego słowa kluczowego.

Aktualne przetargi oferty zlecenia oraz informacje o udzielonych zamówieniach będą wysyłane jako załączniki w formacie HTML do poczty elektronicznej (pogrupowane według zadanych słów kluczowych). Wyszukane informacje tj.aktualne przetargi oferty zlecenia informacje o udzieleniu zamówienia będą przesyłane w kolejnych wiadomościach e-mail. Każde słowo kluczowe w oddzielnej wiadomości e-mail. Proces wysyłki jest realizowany automatycznie codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 20.00 na podany w formularzu adres e-mail.

W ramach wykupionego abonamentu uzyskują Państwo poza możliwością zdefiniowania 14 słów kluczowych dodatkowo możliwość swobodnej zamiany każdego podanego w formularzu słowa kluczowego na inne. Tego typu możliwość istnieje przez cały okres abonamentu. Jedynym wymogiem jest przesłanie informacji o zamianie (zamiana z "słowo kluczowe X" na "słowo kluczowe Y") słowa w wiadomości e-mail, która musi być przesłana z adresu pocztowego, który został podany w formularzu.

Podane powyżej słowa kluczowe są tylko przykładem. W zakresie definicji słów kluczowych w ramach wykupionego abonamentu posiadają Państwa całkowitą swobodę.

To Państwo wskazują(poprzez wpisanie do formularza, a następnie dokonywane zmiany w trakcie trwania abonamentu) słowa kluczowe, które powinny zawierać aktualne oferty, którymi docelowo są Państwo zainteresowani.

Nasze mechanizmy każdego dnia precyzyjnie wyszukują w treści opublikowanych aktualnych ofert zleceń komunikatów, opublikowanych informacjach o udzielonych zamówieniach oraz wykonanych zmianach w treści danej oferty wpisane przez Państwa słowa kluczowe. Dlatego prosimy o taki dobór słów, które cechuje Państwa branżę, usługi itp. Należy zadbać, aby dobór słów kluczowych mógł być szczegółowy i unikalny i tym samym dedykowany dla danej branży, a nie ogólny występujący w różnych często niepowiązanych ze sobą branżach.

Przykład niewłaściwie dobranego słowa kluczowego

Słowo kluczowe roboty budowlane

Powyżej wskazane słowo kluczowe jest na bardzo ogólnym poziomie. Biorąc pod uwagę, iż każdego dnia publikowanych jest w serwisie e-przetargi.pl ponad dwa tysiące aktualnych przetargów ofert dedykowanych dla branży budowlanej i zawierającej w swojej treści słowo roboty budowlane, to przy takim wyborze otrzymają Państwo na adres poczty elektronicznej każdego dnia bardzo dużą ilość opublikowanych ofert, których bardzo duży odsetek zapewne nie będzie dotyczył Państwa specjalizacji i świadczonych usług. Aby zapobiec takiej sytuacji należy precyzyjniej dobrać konkretne słowa kluczowe.

Słowo kluczowe montaż

W tym przykładzie mamy również do czynienia z bardzo ogólnym wskazaniem. Dodatkowo takie wskazanie słowa kluczowego może sprawić, iż każdego dnia na adres Państwa poczty elektronicznej będę przesyłane aktualne oferty przetargowe, które wprawdzie będą zgodne z podanym słowem kluczowym montaż, ale nie do końca mogą odpowiadać Państwa specyfice, branży, ponieważ publikowane mogą być oferty na

 1. MONTAŻ KONSTRUKCJI
 2. MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
 3. MONTAŻ KONSTRUKCJI SZKIELETOWYCH
 4. MONTAŻ OKIEN
 5. MONTAŻ ODBIORNIKÓW RADIOWYCH
 6. MONTAŻ DRZWI
 7. MONTAŻ DRZWI ZEWNĘTRZNYCH
 8. MONTAŻ OŚCIEŻNIC


itd.

Możliwość wskazania wielu słów kluczowych, możliwość zawężenie do danego województwa, wielu województw lub wszystkich województw oraz fakt, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmian wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne sprawia, iż skorzystanie z tego typu usługi może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów.

Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje

 1. Abonament Tygodniowy
 2. Abonament Miesięczny
 3. Abonament Półroczny
 4. Abonament Roczny

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem Cennik usługi dostarczania ofert zleceń komunikatów na podstawie słów kluczowych

Plik w formacie HTML jest najwygodniejszą formą przekazu. Tego typu pliki można wyświetlić w każdej przeglądarce internetowej. Sprawdź jaki wygląd ma przykładowa oferta po otwarciu pliku HTML przez przeglądarkę Firefox..

Możliwość przesłania tego typu informacji (ofert zleceń oraz informacji o udzielonych zamówieniach) w danym dniu uzależniona jest od ich dostępności. W przypadku, gdy w danym dniu nie zostaną opublikowane żadne przetargi oferty zlecenia oraz informacje o udzielonych zamówieniach zawierające wskazane przez Państwa słowo kluczowe, to firma IT NORD CONSULTING nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.. Korzystanie z serwisu www.e-przetargi.pl oznacza akceptację regulaminu.

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i tak:

Aktualne oferty zlecenia na podstawie słów kluczowych wysyłane na e-mail